Merhaba sevgili arkadalar, kader ortaklarm, hpvzedeler 🙂

Bu yazda sizlere elma sirkesini genital blgenize nasl uygulayacanz, ve hangi blgelere uygulamanz gerektiini anlatacam. Aranzda e iyi gzel de ben bunu nasl uygulayacam? diyenler var biliyorum, k k ordasn, evet sen sen 🙂 sterseniz balayalm, yalnz yazy sonuna kadar okuyun baz uyarlarm da olacaktr.

htiyacmz olanlar: Pamuk, Elma sirkesi, bant (bildiimiz effaf olandan)

Alacanz pamuk miktar olduka kk olmaldr. Siiliniz ne kadar kk gryorsunuz deil mi? siilin boyutunun 2-3 katn amamaldr pamuk miktar. Yani bunu nasl anlatsam size.. Leblebiden biraz daha kk bir miktarda olmaldr pamuk miktar. Neden? nk arkadalar eer fazla miktarda pamuk alrsanz ve sirkeye batrdktan sonra vcudunuza koyarsanz, pamuk byk olduunda, siilin olduu blgeden daha fazla bir alana yerleecektir bu da iyi bir ey deildir, hasarsz blgelere asit uygulamamz lazm sadece siilin olduu alana bunu yapmamz lazm. Sebebi de buydu. Sonra tahri olur dikkat edin.
Minicik pamuumuzu aldmza gre, su iesinin kapa gibi ufak bir eye sirkeyi dkn. Sonra da pamuu sirkeye batrn. Pamuk bol sirkeli olduundan, pamuu skp suyunu skn. Ta taaaam evet imdi sirkeli pamuunuz hazr.

NASIL UYGULAYACAIZ ?

Bandnz kaydrmaz ya da normal selo bant olabilir. Yukardaki grselde grebilirsiniz.ncelikle bantlarnz her biri bir iaret parma uzunluunda olacak ekilde kesin. Erkekler daha az kessin onlarn iaret parma genelde daha uzun 😀 Hahaha. Bi 4-5 tane kesmeniz gerekiyor her siil iin, nk bantlarla pamuu oturtacaz ve oynamasn engelleyeceiz. Gece boyu elma sirkemiz siilimize nfuz edecek. Neden 4-5 tane bant kullandmza gelirsek, pamuktaki sirke suyu iin 1-2 tane bant koyarsak elma sirkesinin svs onu yumuatacak ve pamuk siilli blgenin zerine tam oturmayacaktr, hatta pamuk decek vs bu nedenle ok bant uyguluyoruz. Denendi onayland arkadalar, ok yaptm.

Pamuu siilli blgenin zerine koyduktan sonra bantlarnz yldz ekli olacak ekilde, bir dikey bir yatay bir de apraz ekilde bantlayn. Dmeyeceine emin olduunuzda tamamdr. Bu ilemi uyumadan nce yapmanz lazm nk uyurken ok fazla hareket etmeyiz.

Ve benim tavsiyem eer 3-4 tane siiliniz varsa bunu yapn. 5ten fazlaysa hi uramayn doktora gidip kriyoterapi ya da koterizasyon ilemiyle siillerinizi tedavi ettirin. Burda nemli ksm, siillerinizin nerede olduudur. lk nce kadnlar sonra erkekler iin konuaym: Kadnlarda, eer popo civarlarnda ise ok sorun yok, vajina dudaklarnn kenarlarndaysa yine sorun yok, vajina stnde sorun yok ama vajina giriinde ve zellikle dudaklarn i ksmndaysa kesinlikle elma sirkesi nermiyorum ok pis tahri olur. Forumdaki arkadam hepeve yapmt ve fazlasyla tahri olduunu ok zorlandn sylemiti.
Erkekler iin ise, aslnda penis ba hari hemen hemen her blgeye yapabilirsiniz, sizin organnz bizimkisi gibi alengirli olmadndan sorun yok. Ayrca bantlamanz da daha kolay, dola babam dola band sar gitsin misali. u an bunu yazarken kendi kendime koptum 😀

Her neyse kadnlar dediimi dikkate alsn. Bunun dnda bu ilemi 3 gece uyguladnzda muhtemelen siiliniz decektir. lk bata siiliniz kararacak ve klecek, hatta en uygun tabir; prsyecek. Bu iyiye iaret. 4 gnden fazla yapmayn bir tane siil iin. Ve eer ok acil deilse her gece sadece 2 siil iin bunu uygulayn. Dier siilleri baka gnde yapn. Ama eer 1 siile baladysanz o siile aynen 2-3 gece bu ilemi yapp drn. Birini temizlediinizde dierine gein. Siiliniz dtyse fucidin krem kullanabilirsiniz. te bitti.

Umarm yardmc olabildim. Kolay gelsin hepinize. Foruma ye olmay unutmayn, beni mutlu edersiniz 🙂 Ek olarak hpv negatif olmak ve hpvden kurtulmak iin maddi durumunuz el veriyorsa kesinlikle ahcc kullann. Ahcc hakknda bu blogda ve forumda bolca yaz yazdm, okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22. Forumdan geldiinizi sylemeniz, veya arya ynlendirdi demeniz yeterlidir. yi gnler 🙂

Arya.