Merhaba sevgili arkadaşlar, kader ortaklarım, hpvzedeler 🙂

Bu yazıda sizlere elma sirkesini genital bölgenize nasıl uygulayacağınızı, ve hangi bölgelere uygulamanız gerektiğini anlatacağım. Aranızda ”e iyi güzel de ben bunu nasıl uygulayacağım?” diyenler var biliyorum, çık çık ordasın, evet sen sen 🙂 İsterseniz başlayalım, yalnız yazıyı sonuna kadar okuyun bazı uyarılarım da olacaktır.

İhtiyacımız olanlar: Pamuk, Elma sirkesi, bant (bildiğimiz şeffaf olandan)

Alacağınız pamuk miktarı oldukça küçük olmalıdır. Siğiliniz ne kadar küçük görüyorsunuz değil mi? siğilin boyutunun 2-3 katını aşmamalıdır pamuk miktarı. Yani bunu nasıl anlatsam size.. Leblebiden biraz daha küçük bir miktarda olmalıdır pamuk miktarı. Neden? Çünkü arkadaşlar eğer fazla miktarda pamuk alırsanız ve sirkeye batırdıktan sonra vücudunuza koyarsanız, pamuk büyük olduğunda, siğilin olduğu bölgeden daha fazla bir alana yerleşecektir bu da iyi bir şey değildir, hasarsız bölgelere asit uygulamamız lazım sadece siğilin olduğu alana bunu yapmamız lazım. Sebebi de buydu. Sonra tahriş olur dikkat edin.
Minicik pamuğumuzu aldığımıza göre, su şişesinin kapağı gibi ufak bir şeye sirkeyi dökün. Sonra da pamuğu sirkeye batırın. Pamuk bol sirkeli olduğundan, pamuğu sıkıp suyunu sıkın. Ta taaaam evet şimdi sirkeli pamuğunuz hazır.

NASIL UYGULAYACAĞIZ ?

Bandınız kaydırmaz ya da normal selo bant olabilir. Yukarıdaki görselde görebilirsiniz.Öncelikle bantlarınızı her biri bir işaret parmağı uzunluğunda olacak şekilde kesin. Erkekler daha az kessin onların işaret parmağı genelde daha uzun 😀 Hahaha. Bi 4-5 tane kesmeniz gerekiyor her siğil için, çünkü bantlarla pamuğu oturtacağız ve oynamasını engelleyeceğiz. Gece boyu elma sirkemiz siğilimize nüfuz edecek. Neden 4-5 tane bant kullandığımıza gelirsek, pamuktaki sirke suyu için 1-2 tane bant koyarsak elma sirkesinin sıvısı onu yumuşatacak ve pamuk siğilli bölgenin üzerine tam oturmayacaktır, hatta pamuk düşecek vs bu nedenle çok bant uyguluyoruz. Denendi onaylandı arkadaşlar, çok yaptım.

Pamuğu siğilli bölgenin üzerine koyduktan sonra bantlarınızı yıldız şekli olacak şekilde, bir dikey bir yatay bir de çapraz şekilde bantlayın. Düşmeyeceğine emin olduğunuzda tamamdır. Bu işlemi uyumadan önce yapmanız lazım çünkü uyurken çok fazla hareket etmeyiz.

Ve benim tavsiyem eğer 3-4 tane siğiliniz varsa bunu yapın. 5ten fazlaysa hiç uğraşmayın doktora gidip kriyoterapi ya da koterizasyon işlemiyle siğillerinizi tedavi ettirin. Burda önemli kısım, siğillerinizin nerede olduğudur. İlk önce kadınlar sonra erkekler için konuşayım: Kadınlarda, eğer popo civarlarında ise ok sorun yok, vajina dudaklarının kenarlarındaysa yine sorun yok, vajina üstünde sorun yok ama vajina girişinde ve özellikle dudakların iç kısmındaysa kesinlikle elma sirkesi önermiyorum çok pis tahriş olur. Forumdaki arkadaşım ”hepeve” yapmıştı ve fazlasıyla tahriş olduğunu çok zorlandığını söylemişti.
Erkekler için ise, aslında penis başı hariç hemen hemen her bölgeye yapabilirsiniz, sizin organınız bizimkisi gibi alengirli olmadığından sorun yok. Ayrıca bantlamanız da daha kolay, dola babam dola bandı sar gitsin misali. Şu an bunu yazarken kendi kendime koptum 😀

Her neyse kadınlar dediğimi dikkate alsın. Bunun dışında bu işlemi 3 gece uyguladığınızda muhtemelen siğiliniz düşecektir. İlk başta siğiliniz kararacak ve küçülecek, hatta en uygun tabir; pörsüyecek. Bu iyiye işaret. 4 günden fazla yapmayın bir tane siğil için. Ve eğer çok acil değilse her gece sadece 2 siğil için bunu uygulayın. Diğer siğilleri başka günde yapın. Ama eğer 1 siğile başladıysanız o siğile aynen 2-3 gece bu işlemi yapıp düşürün. Birini temizlediğinizde diğerine geçin. Siğiliniz düştüyse fucidin krem kullanabilirsiniz. İşte bitti.

Umarım yardımcı olabildim. Kolay gelsin hepinize. Foruma üye olmayı unutmayın, beni mutlu edersiniz 🙂 Ek olarak hpv negatif olmak ve hpvden kurtulmak için maddi durumunuz el veriyorsa kesinlikle ahcc kullanın. Ahcc hakkında bu blogda ve forumda bolca yazı yazdım, okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22. Forumdan geldiğinizi söylemeniz, veya ”arya yönlendirdi” demeniz yeterlidir. İyi günler 🙂

Arya.