Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Okuyun: AHCC Hakkinda Bilimsel Veriler!

Durum
    Nadia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Okuyun: AHCC Hakkinda Bilimsel Veriler!

cok teşekkürler bilgi icin

Durum
    Ysm
    Ysm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar, de judith smith in 2019 da yayinlanmasi beklenen calismasi henuz yayinlanmadi mi? İnternette bakindim ama yok. Clinical trial da olmasi gerekiyor diye biliuorum varsa eger phase 3 calismasi.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ysm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, de judith smith in 2019 da yayinlanmasi beklenen calismasi henuz yayinlanmadi mi? İnternette bakindim ama yok. Clinical trial da olmasi gerekiyor diye biliuorum varsa eger phase 3 calismasi.
    Galiba faz 3 yayınlanmadı evet, yani ben öyle hatırlıyorum, ben 2017 ekim de negatiflik aldığım için bir noktadan sonra araştırmadım, üyeler de negatiflik aldığı için çalışmanın etki gösterdiğine inanıyoruz

Durum
    Ysm
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba faz 3 yayınlanmadı evet, yani ben öyle hatırlıyorum, ben 2017 ekim de negatiflik aldığım için bir noktadan sonra araştırmadım, üyeler de negatiflik aldığı için çalışmanın etki gösterdiğine inanıyoruz
    Ben 3 ay kullandim. Ama gittigim iki prof da yeterli calismanin yapilmadigini, bu yuzden ise yarayacagini dusunmediklerini soylediler bana. Phase 2 de sizin de bahsettiginiz gibi cok kucuk bir gruba yapilmis.. Guvenirliginden emin olmak ocin daha fazla kitleye yapmalari gerekiyor. Ama yillardir yapmamis olmalari gervekten soru isareti. Ben istedikleri sonucu elde etmediklerini,, bu yuzden oaylasmadiklarini düşünüyorum.aksi cok sacma cunku. Yani calismayi gerceklestirememelerinin iki sebebi olabilir. Maddi yetersizlikler ya da yeteri kadar enfekte insana ulasamamak. İkisi de gecerli degil bu durumda. Yuksek fiyatlara satiliyor urun ve girla enfekte insan var . Bu yuzden devam etmeli miyim bilmiyorum.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben 3 ay kullandim. Ama gittigim iki prof da yeterli calismanin yapilmadigini, bu yuzden ise yarayacagini dusunmediklerini soylediler bana. Phase 2 de sizin de bahsettiginiz gibi cok kucuk bir gruba yapilmis.. Guvenirliginden emin olmak ocin daha fazla kitleye yapmalari gerekiyor. Ama yillardir yapmamis olmalari gervekten soru isareti. Ben istedikleri sonucu elde etmediklerini,, bu yuzden oaylasmadiklarini düşünüyorum.aksi cok sacma cunku. Yani calismayi gerceklestirememelerinin iki sebebi olabilir. Maddi yetersizlikler ya da yeteri kadar enfekte insana ulasamamak. İkisi de gecerli degil bu durumda. Yuksek fiyatlara satiliyor urun ve girla enfekte insan var . Bu yuzden devam etmeli miyim bilmiyorum.
    Çalismanin yayinlanmasi ahcc'nin hpv üzerindeki etkisini kanitlayacak. Zaten bizlerde su anda ahcc hpv takviyesidir diye degil ahcc bagisikligi guclendirir diye kullaniyoruz. Cunku ahcc'nin dunyada bilinen en guclu bagisiklik guclendirici bir takviye oldugunu zaten herkes biliyor. Hpv bir virus ve inmun sistem tarafindan yok ediliyor. Oyleyse yapmamiz gereken inmun sistemi guclendirmek. Doktorlarin sigarayi birak gibi tavsiyeleride bu yuzden sigara bagisikligi zayiflatir T huclerini azaltir cunku. Yani mantigimiz bagisiklik guclendirmek bununda en iyi yolu ahcc.

Durum
    Ysm
    Yeni Üye

İste soru da o zaten neden sene 2023 olmus hala ses yok calismadan? Fikir alisveriis olsun diye yaziyorum buraua bu arada, kafam gercekten karisti. Sizler neler dusunuyorsunuz merak ediuorum

Durum
    Özel Üye

İste soru da o zaten neden sene 2023 olmus hala ses yok calismadan? Fikir alisveriis olsun diye yaziyorum buraua bu arada, kafam gercekten karisti. Sizler neler dusunuyorsunuz merak ediuorum
    Valla bilmiyorum ama hpv pozitif biri olrak bir tek ahcc degil d vitamini b12 selenyum falanda kullaniyorum cunku eksiklikleri bagisiklik dusuruyor. Kisaca bagisikligimi guclendirecek ne varsa yapiyorum (kan testleriyle takip ederek) İşin özü bagisiklik bu virusu cinsellik, jilet kullanimi vs olmadan sigara icmeden zaten 3 yilda "genellikle" atiliyor ama ben eksiklerimi tamamliyor sureci kisaltmaya calisiyorum. Bu arada ben time health kullanmiyorum.(bunu söylememin sebebi grupta yaygin kullanilan marka olmasi bu biter onu alirim ya da almam) Amacim ahcc ya da marka savunmak degil. Kendi dusuncelerimi izledigim yolu ve neden bu yolu kendimce izledigimi yaziyorum. Cunku ahcc takviyesinin kanser hastalarinda da kemoterapi etkilerini azaltmak bagisiklik guclendirmek icin kullanildigini biliyorum. Arastirmanin sonuclari motive eder mi evet ama su andada onumde arastirmaya yetecek kadar ornek var. Yine sadece bu forum degil cevremde gunluk hayatimda tanidigim ya da baska platformlarda gordugum

Durum
    Ysm
    Yeni Üye

Anliyorum tesekkurler cevabin icin, sadece beklemek sinir bozucu zaten. Soyle bir video izlemistim hpvyi ilk ogrendigim zaman. Suleyman hoca baya guvenilir geliyor bana. Ahcc hakkinda konusmus. https://youtu.be/P8EVHZcVdPw

Durum
    Özel Üye

Anliyorum tesekkurler cevabin icin, sadece beklemek sinir bozucu zaten. Soyle bir video izlemistim hpvyi ilk ogrendigim zaman. Suleyman hoca baya guvenilir geliyor bana. Ahcc hakkinda konusmus. https://youtu.be/P8EVHZcVdPw
    Evet bende kendisini takip ediyorum. Ayni zamanda bilim insanı olmasindan ötürü kendi hastalari ya da sonuclanmamis calismayi dayanak olarak gormuyor. Pozitivist bir kisi. Deflagyn icin falanda benzer seyleri soyluyor.

Durum
    Ppp
    Ppp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya hanım merhaba iletisime gecebilirmisiniz benimle. Tip 6 ve 51 ahcc ile ilgili ben yardimci oluyorum yazmışsınız. Orjinal oldugunu nasil anlicam nerden alicam. Benimde bilgilerinize ihtiyacim var.

Bu Konu için Etiketler