Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC ve Imutor

Durum
    Miarelys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC ve Imutor

Arkadaşlar merhaba kendime çok iyi bir doktor buldum ve kendisinin de ahcc’yi tavsiye etmesi uzerine basladim sonunda. Bununla ilgili ufak bir sorum olucak, ahcc kullanirken ayni zamanda gunde 1 tne olucak sekilde imutor kullansam sorun olur mu? Sabahlari ac karna corek otu yagi da iciyorum

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: AHCC ve Imutor

bence olur çünkü biri beta glukan biri alfa glukan ikisi farklı şeyleri aktive ediyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hayır olmaz, ama gerek yok

Ben bayagı kullandım 4 ay falan, ama sonrasında bıraktım. Çok istiyorsan kullanabilirsin sonucta imutor bagısıklık guclendiricidir.

Durum
    Admin

Alıntı huzursuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence olur çünkü biri beta glukan biri alfa glukan ikisi farklı şeyleri aktive ediyor
    @Huzursuzum, ne gibi bir sorun olur ? Ya da nasıl bir sorun yaratır kullanmak isteyen kişide? Bunu açıklarsan altını doldurmuş olursun. Birinin beta glukan öbürünün alfa glukan'ı aktive etmesi bir sorun mudur? Soran kişi ''bir sorun olur mu, bir zararı olur mu'' anlamında sormuş. Bunu açarsan aydınlanalım, yok öylesine yazdım diyorsan sorun olmayacak şeylere sorun olur yazıp bilgi kirliliği yapmamanı tavsiye ederim.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Miarelys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba kendime çok iyi bir doktor buldum ve kendisinin de ahcc’yi tavsiye etmesi uzerine basladim sonunda. Bununla ilgili ufak bir sorum olucak, ahcc kullanirken ayni zamanda gunde 1 tne olucak sekilde imutor kullansam sorun olur mu? Sabahlari ac karna corek otu yagi da iciyorum
    Bence sorun olmaz ama yinede istersen bi eczacıya sor

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Huzursuzum, ne gibi bir sorun olur ? Ya da nasıl bir sorun yaratır kullanmak isteyen kişide? Bunu açıklarsan altını doldurmuş olursun. Birinin beta glukan öbürünün alfa glukan'ı aktive etmesi bir sorun mudur? Soran kişi ''bir sorun olur mu, bir zararı olur mu'' anlamında sormuş. Bunu açarsan aydınlanalım, yok öylesine yazdım diyorsan sorun olmayacak şeylere sorun olur yazıp bilgi kirliliği yapmamanı tavsiye ederim.
    sorun olur diye değil ikisinin beraber kullanımı olur diye dedim yanlış yazmışım

Durum
    siyahkugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba! Yeni konu açmamak adına buradan sormak istedim: İmutor aç karnına tok karnına fark ediyor mu AHCCde olduğu gibi? Ve de kutuda günde 2 kapsül öneriliyor ama AHCC ve başka takviyeler de kullandığım için 1 kapsül mü almalıyım sizce?

Durum
    Admin

imutor farketmiyor, ahcc iel kıyaslanamaz ne etki açısından hpv'yi yenme konusunda, ne de kullanım sekli konusundan. O sebeple imutoru günün hangi saati isterseniz alabilirsiniz ama kullanmanıza gerek yok ahcc kullanırken, etkinliğini düşürebilirmiş ahcc'nin, yani gerek yok, karar size kalmış.

Durum
    siyahkugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederiim

Durum
    Admin

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imutor farketmiyor, ahcc iel kıyaslanamaz ne etki açısından hpv'yi yenme konusunda, ne de kullanım sekli konusundan. O sebeple imutoru günün hangi saati isterseniz alabilirsiniz ama kullanmanıza gerek yok ahcc kullanırken, etkinliğini düşürebilirmiş ahcc'nin, yani gerek yok, karar size kalmış.
    Rica ederim

Bu Konu için Etiketler