Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İmutor

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cool İmutor

Arkadaşlar arkadaşlar, ey Romalılar size bugün bu velinimetten bahsetmeye geldim.
    Öncelikle yaklaşık 11 gün önce bu imutor denen şeyi kullanmaya başladım. Her akşam karnımı doyurduktan hemen sonra bunu aldım. Bu kadar kısa sürede gerçekten etki edebildi mi bilmiyorum ama bugün baktığımda ilk kullandığım günden birazcık daha küçülmüş siğil taneleri gördüm aynada. Çok büyük bir değişim yok ama küçülme var. Nasıl oldu bilmiyorum emin olun. Ve kaşıntımda da azalma var. ( Yalnız şu an yazınca bir kaşıntı hissettim tam şu an evet. Umarım psikolojiksindir sevgili kaşıntı. Yoksa bozuşacağız. ) Sadece ek olarak yeşil çay içiyorum ve ara ara kabuklu yerfıstığı ve ceviz tüketiyorum. ( Sürekli tuketemiyorum öğrencilik ve gelir düşüklüğü )
    Ama bunu keşfeder keşfetmez hemen yazmak istedim. Belki denemek isteyen olur diye.
    Evet bu başlık imutor ile ilgili fikir yorum almak, soru sormak, deneyim paylaşmak isteyen herkesin kullanabileceği başlık olabilir. Ay mutluluktan ölüciğim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: İmutor

Selam

Placebo etkisindesin sanırım imutor'un sigil kücültme veya yok etme gibi bir görevi yok Yani bunu ilk diyen de sensin bu arada
    Bilemedim belki de bağışıklığın güçlü şu an onun etkisidir, ya da net bir şekilde bariz kücülme yoksa sana öyle geliyor olabilir.

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İmutor’un siğile etkisi olduğuna inananlardanım. Annemin boğazındaki miyomu bayağı bir küçültttü çünkü.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Birkucukhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arkadaşlar, ey Romalılar size bugün bu velinimetten bahsetmeye geldim.
    Öncelikle yaklaşık 11 gün önce bu imutor denen şeyi kullanmaya başladım. Her akşam karnımı doyurduktan hemen sonra bunu aldım. Bu kadar kısa sürede gerçekten etki edebildi mi bilmiyorum ama bugün baktığımda ilk kullandığım günden birazcık daha küçülmüş siğil taneleri gördüm aynada. Çok büyük bir değişim yok ama küçülme var. Nasıl oldu bilmiyorum emin olun. Ve kaşıntımda da azalma var. ( Yalnız şu an yazınca bir kaşıntı hissettim tam şu an evet. Umarım psikolojiksindir sevgili kaşıntı. Yoksa bozuşacağız. ) Sadece ek olarak yeşil çay içiyorum ve ara ara kabuklu yerfıstığı ve ceviz tüketiyorum. ( Sürekli tuketemiyorum öğrencilik ve gelir düşüklüğü )
    Ama bunu keşfeder keşfetmez hemen yazmak istedim. Belki denemek isteyen olur diye.
    Evet bu başlık imutor ile ilgili fikir yorum almak, soru sormak, deneyim paylaşmak isteyen herkesin kullanabileceği başlık olabilir. Ay mutluluktan ölüciğim.
    Bence de güclü bagisikligindan dolayi vucudun yeniyor olabilir. Sonucta bu isin cozumu guclu bagisiklik degil mi bide pozitif dusunce de cok onemli. Kasintiya gelince psikolojik de olabilir. Cunku ben bi ara cok kafama takmistim surekli kasintim oluyodu ama doktor biseyin yok diyodu. En son vulvoskopi yapti bisiler surdu falan. Hicbiseyin yok dedi. Ozaman rahatladim ve kasintim gecmisti aninda

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

10 gündür bende propolis ile birlikte imutor kompleks kullanıyorum ama henüz bir gelişme yok 🙄

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bağışıklığı güçlendirdiği için sigile etki ettiğine inanıyorum ben de

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: İmutor

Beta glukan etkili bir bağışıklık güçlendirici ama 25 kg ağırlık başına 500 mg aç karnına alınmalı. Yani ortalama bir kadın için 1000-1500 mg, erkek içinse 1500-2000 mg. Ülkemizde satılan ne peki? Tablet başına 100 mg 100 mg'lık imutor alsan, 2 günde bir kutu bitecek.

Bu Konu için Etiketler