Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep operasyonuna girmek

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Leep operasyonuna girmek

Alıntı huzursuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leep ileri lezyonlar için yapılır eğer doktor önermediyse leep için ısrar etme derim. yara büyür mü diye endişelenme bizim içim en kötü şey kaygı endişe stres. oluşana kadar bile ne kadar zaman geçmiştir rutin kontrolleri 6 ayda bir öneriyorlar 6 ay beklemeyeceksen korkmana gerek yok
    Fakat yara kanama yapıyor bende, bir de kısa sürede cin1 olan arkadaşlarımızı gördüğüm için endişem 2x artıyor. Dilerim yersiz endişedeyimdir. Keşke gerilese ��

Durum
    Nedenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Bursa

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramızda kimler leep oldu ya da leep ameliyatı yapılacak?

Ben 2 kez leep oldum açıkçası ileriye yönelik biraz korkuyorum, bir gün çocuk sahibi olmak istediğimde leep'ten dolayı sıkıntı çıkarsa diye.
    Arya merhabalar öncelikle ben ilk leep oldum ama 2. Olucam çünkü sınırlarım pozitif ve aynı senin gibi cin 3 geldi . İlk operasyonla 2. Operasyonun arasında ne kadar süre vardı. Bana Doktorum 3 ay bekleyelim dedi yaralar iyileşsin diye tamamen . Birde senin adına çok seviniyorum ahcc kullanıyorum. Yaklaşık daha 40 gün oldu başlayalı senin yazıların bana moral oluyor

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hpvfighters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fakat yara kanama yapıyor bende, bir de kısa sürede cin1 olan arkadaşlarımızı gördüğüm için endişem 2x artıyor. Dilerim yersiz endişedeyimdir. Keşke gerilese ��
    yara varsa cin olması kolaylaşır çünkü hpv yarıklara yerleşip hücre bozulması yapıyor. seks yaparken bile yarık oluşabiliyor bunu engellemek çok zor. doktor leeple hem yarayı hem cini temizleyebilir

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı huzursuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yara varsa cin olması kolaylaşır çünkü hpv yarıklara yerleşip hücre bozulması yapıyor. seks yaparken bile yarık oluşabiliyor bunu engellemek çok zor. doktor leeple hem yarayı hem cini temizleyebilir
    Çok haklısınız ben de LEEP olmaktan başka çözüm yok en iyisi bu benim için. Peki yaralı bölge alınırsa hpv de gider mi?

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hpvfighters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok haklısınız ben de LEEP olmaktan başka çözüm yok en iyisi bu benim için. Peki yaralı bölge alınırsa hpv de gider mi?
    hpvnin vücuttan temizlenmesi büyük oranda kolaylaşır sonrası sizin kendinize dikkat etmenize bağlı. ahccye başlayın işlem sonrası. hatta yara olmasa leep parasıyla ahcc ve deflagyn alın derdim

Durum
    Beliz0660 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Nasıl yapiyorlar

Bu Konu için Etiketler