Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep operasyonuna girmek

Durum
    Ahu
    Ahu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Leep operasyonuna girmek

Alıntı Mrsmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum.kolposkopide parça almaya gerek duymadılar.ama yrn sonuca bakayım tekrar.drlar hiç yönlendirmiyor bakıp geçiyorlar.ben bir de şuna inanıyorum leep hpv yi atmayo kolaylastırıyor sanki.yani oradaki dokular temizlenince hpv yükü de azalmaz mıçok mu sığ baktımleep olanlar aydınlatırsa seviniriz.şu yara olayına da bakmak lazım o zaman.drlar akıntın cok diyip gönderiyorlar
    Düşün ben kolposkopi olduğumda bile yakmadılar 1-2 cm üstü olmasını istiyorlar uğraşmıyorlar ama çok yanlış 1-2 cm olanlarında ilk küçüktü sonuçta. O zaman yakılsaydı böyle olmayacaktı belki. Kabuk bağlamayan yara kanar o da Hem vitamin eksikliği yapıyor hem de allah koruya diğer tülü şeyi

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mrsmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de kronik servisit yazıyordu.2yıldır gecmedi mi cin1?ben ekim de öğrendim cin1oldugumu..yaklaşık 2yıldır da hpv taşıyorum sanırım.suan ne yapacagımı ben de bilemedim.bana da dokunmuyoruz dediler ama akıntı rahatsız ediyor.bazen leep olup kurtulsam diyorum.bir yılı doldurunca devam ederse leep düşünüyorum.bir de bir jel varmıs deflagyn jel o sözde cin 1i geriletiyormus.ahcc kullanıyorum 4aydır bir 4ay daha kullanıp sonuclara bakacagım.jel de pahalı ama cin 1gecmezde deneyecegim mecbur.sen de hangi tipler var?negatif oldun mu?
    son smear sonucu temiz çıktı ama kolposkopi istediler smear kesin sonuç vermiyor diye tarihini bekliyorum. cin1in geçtiğini düşünmüyorum çünkü aynı anda hpv16 pozitif çıktım daha önce negatiftim. deflagyn cin1 ve cin2yi tedavi ediyor kullananlar var. ahcc de hpvyi vücuttan attığı için ikisi bir arada baya tedavi edici.

Durum
    Ahu
    Banlı Üye

Alıntı huzursuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son smear sonucu temiz çıktı ama kolposkopi istediler smear kesin sonuç vermiyor diye tarihini bekliyorum. cin1in geçtiğini düşünmüyorum çünkü aynı anda hpv16 pozitif çıktım daha önce negatiftim. deflagyn cin1 ve cin2yi tedavi ediyor kullananlar var. ahcc de hpvyi vücuttan attığı için ikisi bir arada baya tedavi edici.
    Rahim yarasınada iyi gelip mi o crem

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Ahu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahim yarasınada iyi gelip mi o crem
    bilmiyorum firmaya mail atarsanız dönüş yapıyorlar, tüm sorularınızı cevaplarlar. kendi sitesi de var

Durum
    Ahu
    Banlı Üye

Hammınıza Salam qızlar���� Adet arasında kan geleniniz var mi? Varsa ne oldu? Nasi gecdi
    Yada gecdimi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Ahu, türkçeyi güzel kullanmanı öneririm. Geçdi diye bir şey yoktur, kitaplarda ''geçti'' kelimesini görmediysen en azından bilgin olsun. Hammınıza saaalam? derken..

Sana ufak bir hatırlatmada bulunayım: Burası sözlük değil. ''Nabıyonuz kekeeeeleeer'', ''nabıyonuz aq'' şeklinde takılabileceğin bir yer değil. Zaten barınamazsın da. Burası bir yardım ve paylaşım platformu ve üye olmayan bir sürü okuyucumuz var... Bunu bilerek yazarsan sevinirim ahu ''bey'' ! Anlaştık mı ?

Durum
    Ahu
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramızda kimler leep oldu ya da leep ameliyatı yapılacak?

Ben 2 kez leep oldum açıkçası ileriye yönelik biraz korkuyorum, bir gün çocuk sahibi olmak istediğimde leep'ten dolayı sıkıntı çıkarsa diye.
    Ben zaten Azerbaycanlı olduğum için çeviriden bakıp yazıyorum o da biraz zor oluyor. Dizilerden öğrendiğim rürkce yermiyor.yinede iyi anlattıyımı basa düşürem

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Anlıyorum ama bu cümlelerden ben ve okuyucular hiçbir şey anlamıyor. ''basa düşürem'' nedir mesela? Forumumun anlaşılmayan kelimelerle dolu olmasını istemiyorum, insanlara ''okuma konusunda'' yardımcı olmayı epey umursuyorum. Biz de azerice mi ögrenmeliyiz ''basa düşürem'' kelimesini cevirmek icin?

Lütfen olabildiğince hatasız çevirdiğin zaman yazılarını ''gönder'' butonuna bas. Zira kimse anlamakta zorlanmayacak burada yazılanları orada bir anlaşalım.

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba kızlar, bilen vardır belki hpv 16+ bende, ben geçen Cumartesi’ye yara yakma randevusu almıştım. Fakat regl olduğum için gidemedim. Bu hafta da memlekete gideceğim oy için( öğrenciyim başka bir şehirde), doğal olarak bayağıdır yaktıramıyorum yarayı. 1 cm’den küçüktü yara boyutum; bu sürede hızla büyümüş müdür? Yara yakma yerine hasarlı bölgeye leep yaptırsam zararlı mı olur? Size de danışmak istedim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı hpvfighters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba kızlar, bilen vardır belki hpv 16+ bende, ben geçen Cumartesi’ye yara yakma randevusu almıştım. Fakat regl olduğum için gidemedim. Bu hafta da memlekete gideceğim oy için( öğrenciyim başka bir şehirde), doğal olarak bayağıdır yaktıramıyorum yarayı. 1 cm’den küçüktü yara boyutum; bu sürede hızla büyümüş müdür? Yara yakma yerine hasarlı bölgeye leep yaptırsam zararlı mı olur? Size de danışmak istedim
    leep ileri lezyonlar için yapılır eğer doktor önermediyse leep için ısrar etme derim. yara büyür mü diye endişelenme bizim içim en kötü şey kaygı endişe stres. oluşana kadar bile ne kadar zaman geçmiştir rutin kontrolleri 6 ayda bir öneriyorlar 6 ay beklemeyeceksen korkmana gerek yok

Bu Konu için Etiketler