Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep operasyonuna girmek

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Leep operasyonuna girmek

Leep psikolojik olarak çok rahatlatıyor sanırım bende herşey bitmiş gitmiş gibi hissetmiştim girdiğin psikolojiyi anlıyorum mojo umarım gerçekten hepsi gitmiştir cehalet mutluluk getiriyor bende keşke bilmeseydim kafasını yaşamıştım öğrenince insan gözünde çok büyütüyor öyle yada böyle iyileşeceğiz kızlar ��

Durum
    eylul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba ben tam bir sene önce oldum en az 6 ayda iyileşme oluyor bende cin 3 tü konizasyon leep yapıldı patoloji sonuçlarım temiz çıktı çok ta kolay bir işlem sayılamaz bence allah herkeze yardımcı olsun ve tez zaman da bu hastalıktan kurtarsın

Durum
    Mojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun. Psikoloji olarak en iyisini yapiyosunuz. Leepten once cin seviyeniz neydi acaba.
    Ben de cin3 tum leep oldum. Ama kotu psikilojiyi ne kadar bastikrmak istesem de bazen aklima engel olamiyorum 😕
    Bende biyopside alınan 5 parçadan 1 tanesi cın 1, 3 tanesi cın 2, 1 tanesi cın 3 tü. Yalnız benim bu konuda -reelde- tek ve en büyük destekçim nişanlım oldu. Onun sayesinde ben o psikolojinin eşiklerinden döndüm herhalde. Ha bir de doktorlarım. Onlar o kadar rahattılarki yani o kadar sıradan ve basit bir işlem olarak yorumladılar ve sürekli pozitifin de pozitifi davrandılar ki ben de otomatikman o moda geçtim sanırım. Tabi sanalda da buradaki arkadaşların özellikle meleğin desteği çok. O yüzden yeri gelmişken herkese ve meleğe de çok teşekkürlerimi ileteyim )

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

açıkçası ben leep olmak istemiyorum. bitkisel takviye ve fitillerle iyileşmeyi deneyeceğim... zaten hpv vücutta oldukça tekrarlama olasılığı yüksek. yurtdışında pek çok kadın böyle yapıyor, bakalım...

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkçası ben leep olmak istemiyorum. bitkisel takviye ve fitillerle iyileşmeyi deneyeceğim... zaten hpv vücutta oldukça tekrarlama olasılığı yüksek. yurtdışında pek çok kadın böyle yapıyor, bakalım...
    Leep olduktan sonra tekrarlama olasiligi yok gibi bisey diyolar. Ama tabi cin1 seviyesindeyseniz ve leep istemiyosaniz zten deneyin o yollari.Ama ben cin3tum bekleme gibi bi olayim olamazdi.leepten sonra Sinirlarin negatif olduguna sukur ediyorum

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben erkeğim leep olmadım ama çok bulundum leep işleminde her seferinde kadınları bu kadar etkiloya erkekleride etkilemesi lazım desemde bizde bi tahlil tetkik yok belki kanser öncülü lezyonlar var ve buna benzer leep gibi bir islem yapılabilir diye düşünürüm ama yok. anestezi verdim bi çok leep hastasına çoğundada izliyorum ameliyatı uyuduklari için anlamiyorlar ağrılı bir işlem normalde bilinçsizce ağrı hissettiklerinde idame yapiyoruz. Güçlü narkotik ajanlar (ağrı kesici) var allah'tan . hep dua ederim hasta kişilere bir an önce Allah'ım şifa versin herkese. Anestezi yönünden sormak isteğiniz varsa cevaplayabilirim arkadaşlar

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mojo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende biyopside alınan 5 parçadan 1 tanesi cın 1, 3 tanesi cın 2, 1 tanesi cın 3 tü. Yalnız benim bu konuda -reelde- tek ve en büyük destekçim nişanlım oldu. Onun sayesinde ben o psikolojinin eşiklerinden döndüm herhalde. Ha bir de doktorlarım. Onlar o kadar rahattılarki yani o kadar sıradan ve basit bir işlem olarak yorumladılar ve sürekli pozitifin de pozitifi davrandılar ki ben de otomatikman o moda geçtim sanırım. Tabi sanalda da buradaki arkadaşların özellikle meleğin desteği çok. O yüzden yeri gelmişken herkese ve meleğe de çok teşekkürlerimi ileteyim )
    Çoktandır siteye girememiştim hpv kafasından uzaklaşmak istediğimden birbirimize severek destek olduk burda inşallah hepimizin iyileştiği konu başlıklarında da yazışmaya devam edeceğiz bu hastalıkta destekçiniz olması gerçekten çok önemli psikolojik savaşı daha büyük bu hastalığın sevgili ESKİDENDİ meslektaşız sanırım çok bilmek iyi değil insanlar anesteziyi uyuyucam uyanıcam olarak bilsin uyuyunca ne olduğunu bilmek daha çok gerilim yaratıyor erkek olarak bu duyguyu anlamadığından yardımcı olmak istedin kanımca ama sağlık sektöründen uzak insanlar bu bilgilerle daha çok geriliyor aklında olsun sağlıkla kalın

Durum
    Ahu
    Ahu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Hepinize salam qızlar necesiz😊 Heftaya Cuma rahim yarası yakma günü aldım hpv 16 33üm sonuçlarim temiz gelmişti 3 hafta içinde ilerleme olur mu tekrar gerekli işlem var mi bu yara yakılmadan önce bana yardım eder misiniz 💗

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahu selam, inş sağsalim halledeceksin leepten parça alıp biyopsiye gönderebilirler ve smear'da %25 yanılma payı olduğu için biyopsi ile kesin sonuc alırsın.

Durum
    Ahu
    Ahu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahu selam, inş sağsalim halledeceksin leepten parça alıp biyopsiye gönderebilirler ve smear'da %25 yanılma payı olduğu için biyopsi ile kesin sonuc alırsın.
    Aryaacik salam 1 ay evval biyopsi olmuştum sonucum temiz gelmisdi

Bu Konu için Etiketler