Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KBB Murat Enöz

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

KBB Murat Enöz

Arkadaşlar ağızlarında siğil şüphesi olanlar için yazıyorum istanbulda Bakırköy’de doktor ben çok memnun kaldım çok ilgili ayrıca cihazı özel temizlik konusu önemliymiş cihazdan bile bulaş olabiliyormuş ağız için illa oral ilişki olması gerekmiyormuş öpüşmek de bu konu da yeterli olabiliyormuş. Bana limon kabuğu yememi önerdi bir de limonata Zencefil karışımı bi tarif var internetten bakarsanız görebilirsiniz ayrıca ahccyi Öneriyor kendisi. Gırtlak ve ses tellerine kadar bakıyor. Ağız temizliğine dikkat etmem gerektiğini söyledi bir de sabah akşam bi bardak suya 1 kaşık elma sirkesi koyarak gargara yapmamı söyledi

Durum
    GitBaşımdan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: KBB Murat Enöz

Geçmiş olsun öncelikle. Peki ağzımızda siğil yoksa yine de kontrol ettirmeli miyiz bu soru kafamı çok kurcalıyor. 6 ay ahcc kullandım ama ağzıma bulaştı mı ya da sonrasında ağzımda virüs varsa da kayboldu mu bilmiyorum.

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı GitBaşımdan16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun öncelikle. Peki ağzımızda siğil yoksa yine de kontrol ettirmeli miyiz bu soru kafamı çok kurcalıyor. 6 ay ahcc kullandım ama ağzıma bulaştı mı ya da sonrasında ağzımda virüs varsa da kayboldu mu bilmiyorum.
    Benim şüphem vardı gösterdim rahatladım yani ağzında siğil olmaması virüsün olmadığı anlamına gelmez bence bi 9 ay ahcc kullan garantiye al ben öyle yapacağım testte bile ağızda saptanması oldukça zormuş bir arkadaş 2-3 defa test yaptırmıştı ve genitalindekin farklı çıkmıştı ben gerek duymuyorum açıkcası psikoloji bozmanın mantığı yok

Durum
    Miss35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar ben ağzımda siğilden şüpheleniyorum test yaptırmayı düşünüyorum fakat korkumdan yaptıramadım. Doktor bey size ağızdan bu virüsün atılabileceğine dair birşey söyledi mi acaba? Psikolojim alt üst olmuş durumda ve bilemiyorum ne yapmalıyım

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bu test nasıl yapılıyor acaba her hastane yapıyor mu

Durum
    Eso32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ağızlarında siğil şüphesi olanlar için yazıyorum istanbulda Bakırköy’de doktor ben çok memnun kaldım çok ilgili ayrıca cihazı özel temizlik konusu önemliymiş cihazdan bile bulaş olabiliyormuş ağız için illa oral ilişki olması gerekmiyormuş öpüşmek de bu konu da yeterli olabiliyormuş. Bana limon kabuğu yememi önerdi bir de limonata Zencefil karışımı bi tarif var internetten bakarsanız görebilirsiniz ayrıca ahccyi Öneriyor kendisi. Gırtlak ve ses tellerine kadar bakıyor. Ağız temizliğine dikkat etmem gerektiğini söyledi bir de sabah akşam bi bardak suya 1 kaşık elma sirkesi koyarak gargara yapmamı söyledi
    Merhabalar yeni katıldım buraya ve ağzımda bi kaç siğil farkettim sizde var mıydı doktor bey çok ayrıntılı bakıyor mu ve Anadolu yakasında başka bu konuyla ilgilenen kbb doktoru var mi bilen var mi 🌺

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sizede hastane sahibi olup hpvli olan hastasını anlatmıştır. Hatta birde pırıl pırıl bir kızcağız varmis onumda oral hpvsiz pozitifiz sonra limon kabuğuyla filan negatife dönmüş...
    Benim için tam bir zaman ve nakit kaybıydı memnun kalmanıza sevindim

Bu Konu için Etiketler