Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep ve sonrası

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Leep ve sonrası

Alıntı Saymyname98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlette yapınca belli oluyordan kastınız ne tam olarak? Aydınlatırsanız çok sevinirim, çünkü öğrenciyim ve bu maliyeti karşılayabilecek gücüm yok. Yaptırırsam devlette yaptırmak zorundayım ve babamın sigortasından yararlanıyorum henüz işe başlamadığım için. Onun anlayabilmesi mümkün mü? Şimdiden teşekkürler cevaplayanlara
    Bu soru beni de ilgilendiriyor benimki de annemin üstüne geçen bir konu açıldığında annem sigortanın tc kimliğimizle özel hastanelerde yaptırdığımız işlemleri görebileceğini söyledi bir korktum açıkçası. Hakan ve nevra hanımın muayenesini arayıp soracağım Pazartesi, sitelerinde gizlilik taahhütnamesi kısmında gizli kalınacağı yazıyor ama Tekrar sormak lazım. Sigorta beni baya bir geriyor

Durum
    Saymyname98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Helpp öğrenince bilgilendirirsen sevinirim. Bu arada kimseyle paylaşamadığım için kafayı yemek üzereyim

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Saymyname98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helpp öğrenince bilgilendirirsen sevinirim. Bu arada kimseyle paylaşamadığım için kafayı yemek üzereyim
    Ben bir kaç arkadaşımla paylaştım çünkü dayanamadım ve Eminim onlara dert yanmasam halim beter olurdu. Bence birileriyle konuşsan iyi olur. Sanırım sen de 98lisin ben de öyleyim benzer sorunlar yaşıyoruz

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaslar devlette yaptirinca kayitlara leep islemi veya kondilom yakilmasi olarak yazilir. Bu sigortada gozuken bi sey degil veya bildirim mesaji gitmez herhangi bi ucret kesintisi olmadigini tahmn ediyorum( bende olmadi, ogretmenim) bu kayitlar doktorlarin gordugu bi sistem üzerinde var sadece onun haricinde karsiniza cikmaz, e devlette gozukmez. Doktorlardan baska kimse göremez. Ozele o kadar para vermek cok gereksiz devlette yaptirmanizi tavsiye ederim korkulacak birsey yok

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Helpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir kaç arkadaşımla paylaştım çünkü dayanamadım ve Eminim onlara dert yanmasam halim beter olurdu. Bence birileriyle konuşsan iyi olur. Sanırım sen de 98lisin ben de öyleyim benzer sorunlar yaşıyoruz
    Evet benzer sorunlar gerçekten, umarım en kısa sürede atlatırız hem biz hem forumdaki herkes 🌸

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar devlette yaptirinca kayitlara leep islemi veya kondilom yakilmasi olarak yazilir. Bu sigortada gozuken bi sey degil veya bildirim mesaji gitmez herhangi bi ucret kesintisi olmadigini tahmn ediyorum( bende olmadi, ogretmenim) bu kayitlar doktorlarin gordugu bi sistem üzerinde var sadece onun haricinde karsiniza cikmaz, e devlette gozukmez. Doktorlardan baska kimse göremez. Ozele o kadar para vermek cok gereksiz devlette yaptirmanizi tavsiye ederim korkulacak birsey yok
    Çok teşekkür ederim içime su serpti birazcık bu bilgiler

Bu Konu için Etiketler