Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araştıran doktorlar Ahcc’yi öneriyorlar

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Araştıran doktorlar Ahcc’yi öneriyorlar

Arkadaşlar, yaklaşık 10 gün önce ilk defa çıkan 2 tane siğili dondurmak için gittiğim özel hastanedeki doktora Ahcc den bahsettiğimde, “o nedir” demişti . Ben de Hpv tedavisi için kullanılan bitkisel bir takviye olduğunu söylemiştim ve yurtdışında çok fazla kullanıldığını, ülkemizde de yayılmaya başladığını söylemiştim ve öyle şeylere gerek yok bu virüs kalıcı demişti.. çok moralimi bozmustu ve o an böyle bir doktorla ne işim var diye kızmıştım kendime cünkü bu virüsün negatife dönebileceğini bile bilmiyordu.. dondurma işleminden sonra bugün kontrole gittim ve şok oldum! cok büyük bir mutluluk hissettim doktorum bu konuyu araştırmış ve Ahcc konusunda yurtdışından kaynaklara bakmış, yorumları felan incelemiş ve Ahcc kullanabileceğimi söyledi %50nin üstünde bi ihtimalle bu virüsten kurtarır bu ilaç dedi.. ben şu ana kadar kimseye kullandırmadım ama bundan sonra önereceğim dedi ama şimdiye kadar kimseye kullandırmadığım için bu konudaki yorumlarım tamamen araştırmalarıma dayalı dedi.. içim o kadar huzur, umut dolduki o an anlatamam arkadaşlar.. Ahcc’ye ve bu virüsün atılabileceğine ben zaten inanıyordum ama bu işin geçmeyeceğini, hpv için hiçbir şey yapılamayacağını, çıktıkça yakılması, dondurulması gerektiğini söyleyen doktorların sadece tarihten kalma bilgilerle bunu söylediğini asla bu konuyla ilgili gelişmeleri takip etmediğini kesin bir şekilde anlamış oldum.. o yüzden lütfen siz de öyle söyleyen doktorlara inanmayın arkadaşlar.. azıcık araştırsalar bizi de bu kadar üzmezler aslında.

hepinize bol sabır, bol şifa, bol direnç, bol şans diliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Araştıran doktorlar Ahcc’yi öneriyorlar

Merhaba ben de cok sevindim

Doktorların bir çoğu ahcc'yi bilmiyor ve en acı kısmı da bazı bilen doktorlar bu gıda takviyesinin hpv negatif yaptıgını da cok iyi biliyor ve hastalarına bunu önermiyor. Neden biliyor musunuz? Eğer negatif olursanız doktora gitmenize gerek kalmaz da ondan. Bu gözler bunları da gördü. Hatta çok ünlü bir doktor bu konuda şok etti. Ama ne kadar arastırırsanız arastırın, bütün makaleleri inceleyin ahcc kullanmak %80 hpv virüsünü vücuttan atıp hpv negatif olmanızı sağlar. Buna inanın, güvenin. Sadece ahcc alın net bide moralinizi yüksek tutun cunku hpv psikolojin bozuksa ve mutsuzsan bundan faydalanıyor, psikolojiyi çökertiyor.

Durum
    Özel Üye

Doktor sayesinde eşimi de ikna ettim bu ayın sonuna doğru alacağız inşallah

Durum
    Mrsmerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Doktorların bir çoğu ahcc'yi bilmiyor ve en acı kısmı da bazı bilen doktorlar bu gıda takviyesinin hpv negatif yaptıgını da cok iyi biliyor ve hastalarına bunu önermiyor. Neden biliyor musunuz? Eğer negatif olursanız doktora gitmenize gerek kalmaz da ondan. Bu gözler bunları da gördü. Hatta çok ünlü bir doktor bu konuda şok etti. Ama ne kadar arastırırsanız arastırın, bütün makaleleri inceleyin ahcc kullanmak %80 hpv virüsünü vücuttan atıp hpv negatif olmanızı sağlar. Buna inanın, güvenin. Sadece ahcc alın net bide moralinizi yüksek tutun cunku hpv psikolojin bozuksa ve mutsuzsan bundan faydalanıyor, psikolojiyi çökertiyor.
    arya cok haklısın.onlara göre altetnatif tıp yalan.dr a bahsettiğimde böyle birşey olsa ilk bizim haberimiz olur dedi.ben de dün tipleme yaptırdım iki hafta sonra sonucu yazacagım.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yani sırf doktora gidelim diye önermeyenler varsa cidden nedenir bilemiyorum. Insan hayatı söz konusu sonuçta. Ben de kullancam para biriktiriyorum ki toplu alabileyim diye bana öneren hiç olmadı mesela ben burdan öğrendim.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani sırf doktora gidelim diye önermeyenler varsa cidden nedenir bilemiyorum. Insan hayatı söz konusu sonuçta. Ben de kullancam para biriktiriyorum ki toplu alabileyim diye bana öneren hiç olmadı mesela ben burdan öğrendim.
    Toplu fiyatı nedir peki 6 aylık? Ben eşimle beraber kullanacağımdan merak ettim..

Durum
    Admin

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplu fiyatı nedir peki 6 aylık? Ben eşimle beraber kullanacağımdan merak ettim..
    Şans bu fiyat konularının yeri forum değil, bunu onlarla konusacaksın burda toplu nedir vs gibi sorular sorup bakkal dükkanı gibi olmasın lütfen. Numarayı verdim, arayıp sor lütfen

Durum
    Admin

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlık sektörü berbat bir sektör bence bu konuda bir sürü belgesellerde çekildi. Hpv onlar icin insan hayatı söz konusu bir durum değil acıkcası, öyle olsa zaten önemserlerdi, bircok doktor cok normalize etmiş hpv'yi ama insanların yasadıgı sıkıntılardan, sigillerinin cıkmasından,psikolojisinin bozulmasından, tedavi ücretlerinden bir haberler. Ahcc yi bilen ve öneren doktor çok az ama bunları görmemiz iyi oldu benım de kendı doktorum 2-2bucuk yıl önce ahcc dedigimde, bi arastırayım demişti, ben de biraz anlatmıştım. Bence deneyebilirsin demişti, herhangi bir yan etkisi yoksa dene dedi yani...

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sağlık sektörü berbat bir sektör bence bu konuda bir sürü belgesellerde çekildi. Hpv onlar icin insan hayatı söz konusu bir durum değil acıkcası, öyle olsa zaten önemserlerdi, bircok doktor cok normalize etmiş hpv'yi ama insanların yasadıgı sıkıntılardan, sigillerinin cıkmasından,psikolojisinin bozulmasından, tedavi ücretlerinden bir haberler. Ahcc yi bilen ve öneren doktor çok az ama bunları görmemiz iyi oldu benım de kendı doktorum 2-2bucuk yıl önce ahcc dedigimde, bi arastırayım demişti, ben de biraz anlatmıştım. Bence deneyebilirsin demişti, herhangi bir yan etkisi yoksa dene dedi yani...
    Zaten binbirtürlü ek gıdalara para harcıyoruz. Ahcc en azından kanıtlanmış. Ben artık sadece onu kullancam. Bidaha doktora gittigimde bende soylicem. En azından haberi yoksa arastirsin diger hasta olanlara onerir belki

Durum
    Admin

Cok uzgun bence de doktoruna söyle bilgileri olsun en azından. Sana arastırmadan bütün ingilizce kaynakları alt etmeden, yeterli bilgisi olmadan kullanma diyen doktorları '' siktir et '' bunu çok net söylüyorum.

Bu Konu için Etiketler