Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Lightbulb Hpv iin hi enfeksiyon hastalklarna bavuru yaptnz m?

Enfeksiyon hastalklar uzmanyla birlikte baklk sistemini glendirecek bir tedavi yolu izlediniz mi? Randevu aldmda immn sistemim iin de bir randevu alp byle bir tedavi sreci planlyorum ama doktor ne der, bunun iin ila verir mi ya da bir yarar, zarar olur mu bilmiyorum. Siz hi byle bir ey yaptnz m?
    Bu arada baklk sistemi iin enfeksiyon hastalklarna gidiliyor deil mi yanl bilmiyorum ben?

zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    4

Cevap: Hpv iin hi enfeksiyon hastalklarna bavuru yaptnz m?

Baklk iin dahiliyeye gidilmiyor mu? Bilemedim ki

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Birkucukhpvli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Enfeksiyon hastalklar uzmanyla birlikte baklk sistemini glendirecek bir tedavi yolu izlediniz mi? Randevu aldmda immn sistemim iin de bir randevu alp byle bir tedavi sreci planlyorum ama doktor ne der, bunun iin ila verir mi ya da bir yarar, zarar olur mu bilmiyorum. Siz hi byle bir ey yaptnz m?
    Bu arada baklk sistemi iin enfeksiyon hastalklarna gidiliyor deil mi yanl bilmiyorum ben?
    ben gittim doktor eker tiroid vs gibi kronik baklk drc hastalklar olmadka bir ey yapmyoruz dedi imutor immuneks falan syledi. sonra aklma geldi insan bi hep b-c bakalm der vcudun her trl enfeksiyona ak der. yal ve lmcl olmadka nemsemiyor doktorlar galiba gittiim kadn doumcular da grip muamelesi yapyorhep

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    08.Mays.2018
    Nereden
    Turkey/Istanbul
    Tecrbe Puan
    0

yle zetleyebilirim bu ounluk cilt zerinden kendini belirten hastalklara cildiye bakyor.. rnek herpes uuk kt rolojiye gittin cildiye. Hemoroid sandn siil kt genel cerrahi cildiyeye yolluyor, tp bebek yapcaksn enfeksiyon kaptn vajinadan cildiyeye yolluyor, vcudun alerjik reaksiyon gsterdi cildiye... Fakat unu farkettim gerekten siili pek nemsemiyorlar... Siil = sivilce gibi bakyor olabilirler..

Bu Konu iin Etiketler