Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv için hiç enfeksiyon hastalıklarına başvuru yaptınız mı?

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Lightbulb Hpv için hiç enfeksiyon hastalıklarına başvuru yaptınız mı?

Enfeksiyon hastalıkları uzmanıyla birlikte bağışıklık sistemini güçlendirecek bir tedavi yolu izlediniz mi? Randevu aldığımda immün sistemim için de bir randevu alıp böyle bir tedavi süreci planlıyorum ama doktor ne der, bunun için ilaç verir mi ya da bir yararı, zararı olur mu bilmiyorum. Siz hiç böyle bir şey yaptınız mı?
    Bu arada bağışıklık sistemi için enfeksiyon hastalıklarına gidiliyor değil mi yanlış bilmiyorum ben?

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv için hiç enfeksiyon hastalıklarına başvuru yaptınız mı?

Bağışıklık için dahiliyeye gidilmiyor mu? Bilemedim ki

Durum
    huzursuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Birkucukhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enfeksiyon hastalıkları uzmanıyla birlikte bağışıklık sistemini güçlendirecek bir tedavi yolu izlediniz mi? Randevu aldığımda immün sistemim için de bir randevu alıp böyle bir tedavi süreci planlıyorum ama doktor ne der, bunun için ilaç verir mi ya da bir yararı, zararı olur mu bilmiyorum. Siz hiç böyle bir şey yaptınız mı?
    Bu arada bağışıklık sistemi için enfeksiyon hastalıklarına gidiliyor değil mi yanlış bilmiyorum ben?
    ben gittim doktor şeker tiroid vs gibi kronik bağışıklık düşürücü hastalıklar olmadıkça bir şey yapmıyoruz dedi imutor immuneks falan söyledi. sonra aklıma geldi insan bi hep b-c bakalım der vücudun her türlü enfeksiyona açık der. yaşlı ve ölümcül olmadıkça önemsemiyor doktorlar galiba gittiğim kadın doğumcular da grip muamelesi yapıyorhep

Durum
    Ananaskabuklumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul

Şöyle özetleyebilirim bu çoğunluk cilt üzerinden kendini belirten hastalıklara cildiye bakıyor.. örnek herpes uçuk çıktı ürolojiye gittin cildiye. Hemoroid sandın siğil çıktı genel cerrahi cildiyeye yolluyor, tüp bebek yapıcaksın enfeksiyon kaptın vajinadan cildiyeye yolluyor, vücudun alerjik reaksiyon gösterdi cildiye... Fakat şunu farkettim gerçekten siğili pek önemsemiyorlar... Siğil = sivilce gibi bakıyor olabilirler..

Bu Konu için Etiketler