Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Smear sonucundaki inflamasyon tam olarak ne anlama geliyor?

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Smear sonucundaki inflamasyon tam olarak ne anlama geliyor?

Alıntı Miarelys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam, ben de 22 yasindayim. Senin durumundayim ayni. Ailemden gizli bir seyler yapmaya calistigim icin ahcc alicak bi butcem yok maalesef. Yesilcay, imutor, corekotu yagi ile idare ediyorum simdilik.

Tip 16 tasiyorum smear sonucum ascus gelmisti. Bana da yogun inflamasyon denmisti ama internette arastirdigimda iltihap oldugunu gordum yara ile ilgili bir sey yazmiyordu ben de yara var midir ya? Koloskopi olmayi hic istemiyorum sende sigil var mi bu arada? Ailenle mi yasiyorsun sende?
    Ne kadardır hpvli olduğunu düşünüyorsun?

Durum
    Miarelys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

5 ay oldugunu dusunuyorum, ilk sigilim 1 ay once cikmisti doktora gittim smear yapti ve sonucu ogrendim.

Durum
    Kıdemli Üye

5 ayda ASCUS yaptı yani biraz tırsıyorum böyle olunca

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hpvfighters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 ayda ASCUS yaptı yani biraz tırsıyorum böyle olunca
    Neden her baslikta bana boyle yazip moralimi bozuyorsun ki? Ben bunu da atlatacagima inaniyorum bagisikligimi yukseltmeye calisiyorum gelip yazdigin seye bak ayip gercekten

Durum
    Kıdemli Üye

Neden her baslikta bana boyle yazip moralimi bozuyorsun ki? Ben bunu da atlatacagima inaniyorum bagisikligimi yukseltmeye calisiyorum gelip yazdigin seye bak ayip gercekten
    Kendi adıma tırsıyorum dedim ben de 16+ olduğum için ister istemez. Ayıp demek bu kadar kolay mu şu an yaptığınıza bakın şayet ayıp görmek istiyorsanız.

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam, ben de 22 yasindayim. Senin durumundayim ayni. Ailemden gizli bir seyler yapmaya calistigim icin ahcc alicak bi butcem yok maalesef. Yesilcay, imutor, corekotu yagi ile idare ediyorum simdilik.

Tip 16 tasiyorum smear sonucum ascus gelmisti. Bana da yogun inflamasyon denmisti ama internette arastirdigimda iltihap oldugunu gordum yara ile ilgili bir sey yazmiyordu ben de yara var midir ya? Koloskopi olmayi hic istemiyorum sende sigil var mi bu arada? Ailenle mi yasiyorsun sende?
    Miarelys bende de siğil var. Yaktirmistim bir ay önce ama tekrar çıktı maalesef. Çörekotu yağını nasıl kullanıyorsun? İçiyor musun yoksa siğillerin üzerine mi uyguluyorsun?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Birkucukhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miarelys bende de siğil var. Yaktirmistim bir ay önce ama tekrar çıktı maalesef. Çörekotu yağını nasıl kullanıyorsun? İçiyor musun yoksa siğillerin üzerine mi uyguluyorsun?
    Ben yaktirmak icin yine bir yere geldim buyukler burda yakamayiz dendi napacagimi bilmiyorum gercekten delirmeme ramak kaldi. Corekotu yagini sabah ac karna bir yemek kasigi iciyorum canim.

Durum
    Mrsmerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hpvfighters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kucukhpvli isim çok matrak��Ben AHCC kullananlardanım eczaneden almıştım fakat sanırım bende ters tepti kabız oldum o yüzden bir müddet ara vermek istiyorum devamında haftada iki üç kez günlük 1 gr alacağım maalesef 3 gr bende ters tepti gibi gözüküyor şu an. Ahcc kullanmadan önce immuneks kullanıyordum kabızlık sorunum olmamıştı ve hastalıklar teğet geçti bunun yanı sıra d3 k2 damla alıyorum, folik asit, Omega 3, propolis, demir vitamini( almak zorundayım kronik demir eksikliğim var) b12 puf şeklinde kullanıyorum haftada iki üç kez, yoğurt yiyorum ben de kesinlikle ama keçi yoğurdu peynir de keçi peyniri çünkü laktoz fazlalığı bence emilim problemi yaratıyor. Yeşil çay içiyorum, iki içiyor herkes fakat ben 1 kupa içiyorum sadece çünkü çay da emilim engelliyor 22 yaşındayım ben de 97’liyim işte Ekim ayında 22 oluyorum daha iyi hissetmek için spor yapıyorum çünkü spor hem unutturuyor hem de ben sağlıklıyım ya bir şeyim yok imajını kafana yerleştirmede yardımcı oluyor. Kuru incir falan da yiyorum bu arada araya sıkıştırayım bol yeşillik, kırmızı et haricindeki etleri yiyorum iyiyim daha doğrusu iyi olmaya çalışıyorum biyopsi temiz geldi benim de Mart ayında işte leep gibi bi’ işlem olmayı bekliyorum yara tıraşlama
    neden leep?cin 1veya 2 görüldü mü sende?yara sadece dondurulmuyor mu?

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben yaktirmak icin yine bir yere geldim buyukler burda yakamayiz dendi napacagimi bilmiyorum gercekten delirmeme ramak kaldi. Corekotu yagini sabah ac karna bir yemek kasigi iciyorum canim.
    Miarelys kuzum ben üniversite araştırma Hastanesi'ne gidiyorum. Devlet hastanelerini yetersiz buluyorum. Randevu alabilirsen eğer senin de oraya gitmeni öneririm. Şartları devlet hastanelerinden daha iyi. Ümidini kaybetme hemen. Hepimiz iyileşeceğiz. İyileşmek istiyorum bunu da kendime sürekli hatırlatıyorum. Sen de ümitsizliğe kapılma lütfen.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mrsmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden leep?cin 1veya 2 görüldü mü sende?yara sadece dondurulmuyor mu?
    Yok benim biyopsi dahil tüm testler temiz gelmişti fakat doktorum sürekli akıntının tüplere ulaşacağını söyledi senin için en iyi işlem yara tıraşlama olur dedi bir nevi leep ama leep de değil. Hem yara ilerlemesi durur hem de allah korusun o bölgede bir şey varsa temizlenmiş olur dedi. En son Mart ayında yaptırdım kolposkopi Haziran’da tekrar smear vereceğim ama smeare de güvenmiyorum sen nasıl yaptırıyorsun rutin kontrollerini?

Bu Konu için Etiketler