Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağız içi HPV

Durum
    Miss35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ağız içi HPV

Merhaba arkadaşlar sitede yeniyim. Ağzımda hpv virüsünden şüpheleniyorum. İnatçı bir farenjitim var. 8 tane doktora gittim. İçlerinden biri bunlar siğil aldırmalısın dedi ikisi %98 siğil değil granülom dedi diğerleri de patolojiden sonuç olmadan bişey diyemeyeceklerini söylediler. Urfada doğu görevindeyim. Burada gidebileceğim doktor maalesef yok. İstanbul gelişim lab.ten test yaptırıcam sonrasında izmir istanbul ankara ya da antep civarında bu konuda önerebileceğiniz doktor var mı acaba? Ve net bi bilginiz var mı ağızdan bu virüs atılabiliyor mu kimisi atılıyor kimisi atılmıyor diyor. Bende tip 16 var. Ağızdaki de buysa kanser riski nedir acaba? Kafamda deli sorular paranoyak gibiyim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ağız içi HPV

ağızdaki tip 16 olmayabilir, ama eğer tip 16ysa kanser riski var süslü yani 18 ve 16 en cok kanser yapanlar.
    Ama rahim agzı kanserınden daha az görülüyor gırtlak ve agız kanseri, öyle şıp diye olmuyor yani. O yuzden kendine zaman ver. Agız içi sigil tedavisi de sıkıntılı bi şey hiç bilmiyorum ama donduruyorlar sanırım. Ahcc ye maddi durumun en veriyorsa hemen basla bence tip 16 isen 8-9 ay kullan derim. Virüs vücudundan giderse ağzından da gitmiş olacak.

Durum
    Yeni Üye

Peki ahcc kafamıza göre gidip reçetesiz alabileceğimiz bir ilaç mı herhangi bir zararı vs olabilir mi? Bir de vücuttan atmaya gerçekten yarar mı bu ilaç?

Durum
    Yeni Üye

Bir de nereden temiz edebiliriz ilacı

Durum
    Admin

forumda yönlendiriyorum zaten? forumu hiç kurcalamadın mı? koskoca sirkete yönlendiriyorum sizi türkiyeye girişi normalde yasaktı 1-2 yıl önce yonlendirdiğim yerin her şeyi onaylı, gerçek bildiğin ahcc. eczanede abay pharma satıyor aslında ama 1 kutusu 700-800 tl duyduk 1 yıl önce aşırı fahiş bir fiyattı 1 kutusu da 20 gün gidiyor ha şaka gibi. Benim yönlendirdiğim kaynak çok daha uygun fiyatlı bi ara konuş. bu yazımda imzamın altında telefon numarasını görebilirsin.

Durum
    Yeni Üye

Tamam teşekkür ederim bi inceleyim ben de almayı düşünüyorm parası önemli değil sağlık söz konusu olunca..

Durum
    Admin

miss35, olsun ederinin üstünde pahalı fiyattan almanızı istemem hepimiz aynı fiyattan aldık, ben de, benim zamanımdakiler de. kul hakkı diye bir şey var bak bakalım. aklındaki soruları sorabılırsın bayaa bilgililerdir

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim 😊

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Re: Ağız içi HPV

bu mesaj tarafimca silindi.

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Re: Ağız içi HPV

Merhaba. Öncelikle teşekkür ederim beni rahatlattınız biraz da olsa. Gerçekten çok panik olmuş durumdayım. Ağızdaki hpv vücuttan atılabildiğini doktorunuz mu söyledi? Sizin de böyle bi şikayetiniz oldu mu ağzınızda? Ben test yaptırmayı düşünüyorum ama korkumdan yaptıramadım da.

Bu Konu için Etiketler