Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gluten zararlı mı?

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gluten zararlı mı?

Merhabalar arkadaşlar başlığı bilerek burda açtım diğer başlıklara çok bakılmıyor çünkü. Gluten hpv hastalığında zararlı bir madde mi? Bilgisi olan var mı?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Gluten zararlı mı?

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar başlığı bilerek burda açtım diğer başlıklara çok bakılmıyor çünkü. Gluten hpv hastalığında zararlı bir madde mi? Bilgisi olan var mı?
    Glutensiz beslenmek bi secim yani daha saglıklı olmak isteten o sekilde beslenebilir hpvyle alakası yoktur bence

Durum
    Mrsmerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Şimdi bu konu derin.kendimde hissettiklerim gluten tükettiğimde mutsuz,sisli beyin.,ödem,sindirim zorlugu,kalitesiz uyku,kilo alımı cabası süt ürünleri(ev yapımı yogurt hariç),süt,gluten tüketmeyince bağışıklık daha güçlü oluyor.ne yiyecegiz geriye ne kalıyor.sebzenin heeer türlüsü(pişirm yöntemi de önemli)sağlklı çiğ yağlar,meyve cok kaçırmadan,fermente tursu,sağlıklı tohumlar ve baharatlar.yumurta zaten can(internetten alıyorum temiz beslenen tavuk yumurtası)et konusu yemesen daha iyi lakin bagırsak kanserinin sebeplerinden.yaylada beslenen hayvan eti kalmadı.köy tavugu..baklagiller 12saat suda bekleterek ve yerli üretim olsa iyi olur.bu ay şeker gluteni kesicem tamamen.aralıklı oruç yapacagım.16-8saat beslenme şeklinde.bakalım şikayetlerim(hpv ile ilgili )azalacak mı?beslenmenin gücüne inanıyorum.gıdalarınızı arastırarark alırsanız marketten sebze dısında alacak birşey kalmıyor.onlar da cok leziz değil sera ürünü ama 8.katta oturdugum için bahçem yok😜

Durum
    Tecrübeli Üye

Hala hpv li oldugumu düşünüyorum resmen belirtilerini görüyorum.neyseki siğilim yok.bu nasıl bir virüsmüş..cildime yerleşti kemiriyor sanki.beslenme vs bir yere kadar içten içe kemiren bişey.hep takip gerekli ve ahcc inanıyorum.sanki kullanmasam tedavim yarıda kalacakmıs gibi geliyor.maddi olarak çökertti

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mrsmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala hpv li oldugumu düşünüyorum resmen belirtilerini görüyorum.neyseki siğilim yok.bu nasıl bir virüsmüş..cildime yerleşti kemiriyor sanki.beslenme vs bir yere kadar içten içe kemiren bişey.hep takip gerekli ve ahcc inanıyorum.sanki kullanmasam tedavim yarıda kalacakmıs gibi geliyor.maddi olarak çökertti
    Siğil olmadan nasıl belirti veriyor?

Durum
    Tecrübeli Üye

Yanma,akıntı,içerden cin 1olan hücrelerde acı ,hassaslık,şuan incelemiyorum ama incelediğimde hücrelerimin normal olmadıgını,beyazlaştıgını,pütürlülük yani sağlıklı günlerimdeki gibi hissetmiyorum asla.benim cildim cok hassas herkeste bunlar yoktur belki.sol iç kısımda acı özellikle kolposkopide de oradan alınmıstı parça.bu ay hpv tipleme yaptırdıktan sonra sonuca göre işin uzmanı dra gidecegim.çünkü hep siğil yok diyorlar gözleriyle bakıp.belki de var

Durum
    Moderatör

Gluten alerjisi diye birsey var kendini denediysen bu konuda doktora gidip tahlil vs yapabilirsin belki tiroidlerinle ilgili bir slklntl vardir bakmakta fayda var

Durum
    Moderatör

Arkadaslar yazdiginiz seyleri hangi basliga yazdiginiza bir bakin ona gore yazarsaniz daha anlasilabilir olur

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Glüten bağışıklığı biraz baskılıyor kendimde hissettiğim bu en azından

Bu Konu için Etiketler