Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc icerigi ve piyasadaki ahccler

Durum
    Kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ahcc icerigi ve piyasadaki ahccler

Ahcc'nin birden fazla cesidi var ve shitake mantar karmasi olarak iceriklerinde mg farkliliklari var kimi ahccde 450mg var kimisinde 2150mg var yani herzaman mg fazla olan daha faydali diye dusunuyorum aryanın bu konuyla ilgili bilgisi varmi bilmiyorum ama Benim dikkatimi cekti ve Hangisi dogru tercih bilemedim birlikte bir dogru yol cizersek urünun denenmisi time healt ahcc deki mg degerlendirmesi ile Ahcc profosyonel shitaki mantari olan n11 vb sitelerde satilan urunlerdeki 2150mg karsilastirmasini yapabiliriz team healt ahcc kullananlar Mg olarak bilgi verirse memnun olurum Konumuz Aslında daha hizli ve daha az ucretle sahip olabilecegimiz urun..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc icerigi ve piyasadaki ahccler

Kaptan seni banladım canım haberin olsun bunu da buraya yazıyorum ki güzelce oku diye.

Açtığın sacma başlıklardan sıkıldım, cocuk gibi peşinde koşturamam senin ben, forum kurallarını bilmiyorsan banlanırsın. Diğer bir konuya gelirsek, sen evde güzel güzel otur şimdi canım aç bi kağıt kalem eline, güzel güzel ahcc kıyaslamanı yap he mi?

n11 den ahcc satın al hatta... güzel bir kargo gelsin sana içinden salatalık çıkan bir kutu, aydınlanırsın.. oldu mu?

Benim yönlendirdiğim ahcc firması ile senin söylediklerin yarışamaz bile. N11 ne ya? Allah aşkına bu cahillikle sen hala kafalanmadın mı biri tarafından soyulman falan lazımdı senin. Time health ahcc almanı istemiyorum seni kimse zorlamıyor ama başka ahcc markalarından bahsedeceğim diye lütfen şu forumda N11 diye saçma sapan şeyleri yazma oldu mu hele ki ahcc gibi önemli ve mühim bir gıda takviyesi konusunda. Çünkü insanlar bununla negatif oluyor, ve tavsiye ettiğim markayla, benim forumumda.. Okay? Burada bin çeşit sahte veya ne oldugu bilinmeyen ahcc kullanıp negatif olamadım diye dolaşan insanlar olmayacak, burada hpv negatif olan insanlar olacak ve üzgünüm ama senin ucuz yolla temin edebileceğin bir şey değil bu. Her şeyin bir maddi ve manevi emeği var. Aklına sok bunu ve N11 gibi sacma yerleri önermek için konu açamazsın bir daha! GET A LIFE!

Bu Konu için Etiketler