Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba lütfen fikir verin:)

Durum
    Mrsmerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba lütfen fikir verin:)

Bir sene önce kondilomlarla belirti veren hpv serüveninde 4farklı riskli tip taşıdıgımı öğrendim.8ay önce de kolposkopide cin1oldugumu.kondilomlarla başlayan kötü kokulu akıntı şu ara yine başladı.hiç bitmemişti gerçi ama ara ara oluyordu önceden.şuan hergün var.ve aynı zamanda yanma da var.akıntı sebebi ne olabilir?dr lar siğil olmadıgını söylüyor.haftaya tipleme ve smear yaptıracagım tekrar.vajinamdaki anormal durumlardan dolayı hala cin de gerileme ve hpv tiplerinde eksilme yokmus gibi hissediyorm.yanma akıntı elimle dokundugumda pütürlü bir yüzey..hiç iyileşemdim mi acaba?haftaya ahcc de 5.ayı bitirmek üzere olacagım.bu anormallikler beni korkutuyor.mantar oldugunu düşünmüyorum belki de mantardır.hpv den sonra bu durumlar oldugu için mantar oldugunu düşünmüyorum

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Re: Merhaba lütfen fikir verin:)

bu mesaj tarafimca silindi.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Merhaba lütfen fikir verin:)

Merve, canını yidiğim bir sey soylıycem ama hemen moralini bozma. Cin1 den dolayı akıntın oluyor olabilir.

Çünkü şöyle diyim: ben leep olmadan önce akıntım vardı leepten sonra neredeyse hiç olmadı.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı corto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba. oncelikle bu konularda hic tecrubem yok ve erkegim. lakin bagisikliginizi ve psikolojinizi yuksek tuttugunuz vakit hpv kendiliginden kaybolacaktir. buna gonulden inanin. stres yapmayin emin olun gerileme vardir. bu tur seyleri hpv olsun ya da olmasin illa ki yasabilirsiniz farkli etkenlerden dolayi. yani herhangi biri x hastaligina sahip oldu diye ona benzer belirti veren y turu basit bir usutme, bir seyin dokunmasi vs. yasamayacak diye bir sey yok.

elbette doktorunuzla gorusun ama endisenizi ve stresinizi azaltmakta yarar var.

cok gecmis olsun.
    yaa cok teşekkürler moralimi yüksek tutmam lazım haklısın.gececek eminim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve, canını yidiğim bir sey soylıycem ama hemen moralini bozma. Cin1 den dolayı akıntın oluyor olabilir.

Çünkü şöyle diyim: ben leep olmadan önce akıntım vardı leepten sonra neredeyse hiç olmadı.
    bana da öyle geliyor arya.bi anormallik var bakalım daha süründerecek beni bu cin olayı.şöyle bir süreç belirledim kafamda ahcc ye devam temmuza kadar.sonrasında cinde de gerileme olmazsa leep düşünebilirim belki.yoksa bir yıl daha cin falan düşünüp kafamı yormak istemiyorum.leep cok mu kötü bişi ya 😬😬

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yoo kötü değil niye kötü olsun bebek gibi tertemiz rahmin oluyor
    bence leep işini ciddi ciddi düşün ancak cin1 isen leep yapılmaz. cin2 olmussan leep ol derim. Ahcc umarım cin1i geriletir.

Bu Konu için Etiketler