Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyo?

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kriyo?

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese acil şifalar diliyorum. Benim genital bölgem için kriyo ile siğil tedavisi görüyorum. Vajina girişinde yumuşak dokuda yayvan ve büyük siğiller ve içinde de var bir kez kriyo yapildı ama aynı şekilde duruyor ve sürekli çoğalıyorlar. Bunlar için kriyo uygun değil mi acaba yakmak için büyükler sanki korkuyorum koterden. Vajina içine kriyo yaptıran var mı? Deneyimini paylaşırsa sevinirim. Bir de 15 gündür ahcc kullanıyorum. Bünyeden bünyeye farklıdır muhakkak kan değerlerim düşük yükseltmeye çalışıyorum. Ahcc nin faydasını ne zaman görmeye başlarım sizce?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kriyo?

Vajina icine kriyo yaptırmaktansa koterizasyon kesin sonuc verir. bence doktor levent ile bir görüş derim forumda drmedusa olarak geçiyor.
    Ben vajina icindeki sigilleri koterle yaktırmıstım ve bır daha cıkmamıslardı. Ahcc nin hpv ye olan faydasını 2 ay sonra veya icinde gorursun. Ama genel olarak bagısıklık yukseltme olayı icin -1bucuk ay bekle vücudun ahcc ye alısması gerekiyor.

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajina icine kriyo yaptırmaktansa koterizasyon kesin sonuc verir. bence doktor levent ile bir görüş derim forumda drmedusa olarak geçiyor.
    Ben vajina icindeki sigilleri koterle yaktırmıstım ve bır daha cıkmamıslardı. Ahcc nin hpv ye olan faydasını 2 ay sonra veya icinde gorursun. Ama genel olarak bagısıklık yukseltme olayı icin -1bucuk ay bekle vücudun ahcc ye alısması gerekiyor.
    Arya sen de hep kriyo yaptırmıştın sanirım. Sende de büyük yayvan siğiller var mıydı? Ilac sıktı bir haftadır sadece beyazlar ama düşmüyorlar. Birkaç kez daha deneyeceğim, yine düşmezlerse koter denerim.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhabalar. Bu konuyu daha önce çok araştırdım ve birçok doktorlada konuşma fırsatım oldu konu hakkında. Büyük siğillerde kriyonun pek işe yaramadığını duydum koter daha etkili bir yöntem ve %90 aynı yerden nüks etmiyor yakıldıktan sonra. Eğer kriyo işlemi başarısızsa bence birde koteri deneyin derim az bişi iz kalıyor ama zamanla nerdeyse hepsi geçiyor diyebilirim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ilo ben cogunlukla kriyo yaptırdım evet ama koter de yaptırdıgım oldu benımkıler hep düştü sıkıntı olmadı cok buyuk sıgılım hiç olmadı.

Durum
    hasbelkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya, benim de iç tarafta siğilim var ve Levent Bey ben iç taraftakileri yakamam dedi. Bana önerebileceğin bir yer var mı? Ve koterle mi yaktırdın? Ben ilk defa gideceğim yaktırmaya ve korkuyorum.

Durum
    hasbelkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bir de ben iç taraftakilere koter yaparım tamam ama dış taraftakilerde iz kalmasını istemiyorum. Ne yapmam lazım?

Bu Konu için Etiketler