Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirke testinde beyazlik ne kadar süre devam ediyor?

Durum
    sorularsorular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sirke testinde beyazlik ne kadar süre devam ediyor?

Arkadaşlar merhaba

Bende biraz obsesyon var sanırım arkadaşlar vajinamın iç bölgesinde çıkan pürüzlerden rahatsız olup, sirke testi ile kontrol etmek istedim. damlalık ile elma sirkesini damlatıp beklediğimde pürüzler birazcık beyazlıyor ama damlatmadan itibaren on dakika geçince beyazlık yok oluyor. zamanında sirkeyi denemiş ya da şu anda deneyen kardeşlerimize sormak istiyorum; bu sirkenin gerçekleştireceği beyazlık hangi tonda ve ne kadar süre ile devam ediyor?
    yanıtlarınız benim için çok önemli.

cansınız
    huzurlu günler diliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Sirke testinde beyazlik ne kadar süre devam ediyor?

Merhaba, öncelikle vajina içine sirke sürmeni asla tavsiye etmem. Bu bir

ikincisi ise beyazlık genelde iyi şekilde yaptıysan hep sürebilir, yani 2. veya 3. günün sonunda da bantta beyazlık olur ancak siğilin kararmış ve ezilmiş gibi olur. iyice kararınca zaten belli bir noktada düşer. bu da iki olsun

Durum
    sorularsorular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya, sen çok iyi kalpli bir kızsın ya.. şu saatte bile bakıp insanların yarasına derman olabiliyorsun. Allah seni hep huzurlu mutlu tutsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba cok teşekkür ederim <3

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaslar bu sırke testı nekadar dogru sızce ben agızımı sırkeyle gargara yaptıgım zaman dılım fln beyazlıyır bu vırus var demek mı yoksa oranın yapısı hassas oldugu ıcın mı beyazlıyor aryacım bı acıklarmısım lutfen

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Niloya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu sırke testı nekadar dogru sızce ben agızımı sırkeyle gargara yaptıgım zaman dılım fln beyazlıyır bu vırus var demek mı yoksa oranın yapısı hassas oldugu ıcın mı beyazlıyor aryacım bı acıklarmısım lutfen
    Sirkeyi eline de sursen 10 dakka pamukla bekletsen o bolge bembeyaz oluyor elinde de mi hpv var diyeceksin yani bosa kuruntu yapma bence sirke boylem birsey sonucta

Durum
    Kıdemli Üye

Bunu merak edıyordum saol kuzum cok yardımcı oluyorsunuz allah razı olsun sızden ❣

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Herkese merhabalar. Bu beyazlama konusuna açıklık getirmek istedim. Gittiğim doktorda asetik asit testi yapıyor. Sirkede bildiğimiz asetik asit aslında ama daha yoğun hali doktorların kullandığı, suyla çözeltilmiş olan %1 asetik asit içeren bir sıvı. Doktor bu sıvıyı sürdüğü zaman siğiller 5-10 saniye içinde bembeyaz bir hal alıyor kendi gözümlede gördüm. Ancak bazı zamamlar %30 yanıltıcı beyazlamada olabiliyor. Yani demem o ki orası hassas olduğu için beyazlıyor olabilir ayrıca 10 dakika çok uzun bir süre ve sirke gerçekten tahribat oranı yüksek bir çözelti. Eğer çok şüpheli bir durumsa doktora başvurunuz kendinize kuruntu yapmayanız derim.

Durum
    Kıdemli Üye

Nasıl yanı sırkenın beyazlattıgı yerler virüslu bölgelermıdır agızımda suphelendıgım lezyonlar var onlar beyazlamıyor Ama dıs dııplerım yada agızımdakı hassas noktalar beyazlıyor

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Niloya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yanı sırkenın beyazlattıgı yerler virüslu bölgelermıdır agızımda suphelendıgım lezyonlar var onlar beyazlamıyor Ama dıs dııplerım yada agızımdakı hassas noktalar beyazlıyor
    Hayır onu demek istemedim. Diş diplerinizle ağzınız veya başka yeriniz her birinin deri yapısı farklı. Demem o ki kendiniz teşhis koymayın ağızımızda bir çok pütürcük ve farklı deri çıkıntıları mevcut şuan ki ruh halinizde sizi anlayabiliyorum paranoya ve panik durumu ama sakin kalıp doktora başvurun kendinizi üzmeyin.

Bu Konu için Etiketler