Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital bölge temizliği

Durum
    Emirhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Genital bölge temizliği

Herkese geçmiş olsun,
    Genital bölgeyi jiletle temizlemiyoruz bunu forumdan takip ederek anladım. Tüy dökücü kremide youtubede doktorlar tavsiye etmiyor. Temizlik nasıl yapılmalı ? Çarşamba günü dondurma işlemi yaptıracağım. Cevaplarınız için teşekkür ederim...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Genital bölge temizliği

Alıntı Emirhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese geçmiş olsun,
    Genital bölgeyi jiletle temizlemiyoruz bunu forumdan takip ederek anladım. Tüy dökücü kremide youtubede doktorlar tavsiye etmiyor. Temizlik nasıl yapılmalı ? Çarşamba günü dondurma işlemi yaptıracağım. Cevaplarınız için teşekkür ederim...
    Merhaba Emirhan,

Hpv ve epilasyon adlı bir kategorimiz var forumda, o kısma bakarsan daha çok bilgi bulabilirsin. Sorunu ahcc kullananlar kısmına açmışsın, ben bunu hpv ve epilasyon kısmına taşıyacağım bilgin olsun. Şimdi cevaba gelelim; açıkçası tüy dökücüyü bazı doktorlar önerir bazıları önermiyor. Ben kullandım mesela ama sık kullanmamaya çalıştım. Genelde makasla tüylerin kısaltılması tavsiye ediliyor. Sana tavsiyem şu olur; doktora falan gitmeyeceksen, yani bir işlem vs yapılmayacaksa tüylerden tamamen kurtulup deriye zarar vermene gerek yok, makasla kısalt geç. Ama doktor kontrolune vs gideceksen o zaman hızlı bir tüy dökücü yapabilirsin çok tahriş etmeden ve tüy dökücü kremi çok deri üzerinde tutmadan.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Genital bölge temizliği

traş makinesine saç için olan başlıklardan tak 2-3 numara olsun. O şekilde deriye temas etmiyor tahriş etmiyor. Tamamen sıfır alma zaten