Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğilim kendiliğinden geçmiş.

Durum
    Bulut01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğilim kendiliğinden geçmiş.

Arkadaşlar merhaba, ben yaklasık 1 ay önce vajinamda siğil fark etmiştim ve yaktırmak için randevu almıştım fakat şehir dışına çıkmak zorunda kaldım ve randevuya gidemedim. Bugün fark ettim ki siğilim yok. Daha önce başınıza böyle bir şey geldi mi? Kendi kendine siğilin geçmesi normal mi? Bu artık siğil çıkartmayacağımın habercisi midir yoksa farklı bölgelerde yeniden çıkabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Siğilim kendiliğinden geçmiş.

Evet siğil düşmesi olabiliyor bende de 2 tane siğilim düşmüştü ahcc kullanırken. Acayip bir şeydi. Aynı bölgede cıkmadı tekrardan. Yan taraflarında falan cıktı.

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bu konuda sana yardımcı olamam ama üniversite hastanelerinde ücretsiz test yapılıyor. Kesin bir sonuç için başvurursan eğer daha güvenli bir cevap alabilirsin diye düşünüyorum

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet siğil düşmesi olabiliyor bende de 2 tane siğilim düşmüştü ahcc kullanırken. Acayip bir şeydi. Aynı bölgede cıkmadı tekrardan. Yan taraflarında falan cıktı.
    Tesekkür ederim arya. Bu arada, ağda yaparken siğilin kenarından kanadığını fark etmiştim. Bu siğilin yayılmasına sebep olur mu veya başka bir şeye sebep olur mu? bununla ilgili bir sey bilitor musun? İstemeyerek de olsa kenarını kopartmış oldum çünkü.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Birkucukhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda sana yardımcı olamam ama üniversite hastanelerinde ücretsiz test yapılıyor. Kesin bir sonuç için başvurursan eğer daha güvenli bir cevap alabilirsin diye düşünüyorum
    Cok tesekkürler cevabın icin, tekrar gideceğim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Bulut01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkür ederim arya. Bu arada, ağda yaparken siğilin kenarından kanadığını fark etmiştim. Bu siğilin yayılmasına sebep olur mu veya başka bir şeye sebep olur mu? bununla ilgili bir sey bilitor musun? İstemeyerek de olsa kenarını kopartmış oldum çünkü.
    Ben siğilleri farkettiğimde korkudan kanatmıstım bence yayılmasına neden oldu ama şöyleki elimi her bölgeye sürdügümü düşünürsek o anda her yerde cıkma ihtimali olmadı yani cıkmadı elimi o an anüse sürdüysem orda cıkmadı yani şansmı demeliyim bilmiyorum

Bu Konu için Etiketler