Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cin1hpv16

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Cin1hpv16

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantar için ne tedavisi fitil mi yoksa hap mı kullanıyosunuz ? Bana hap vermişti ama kullanmadım cünkü kullansamda gecmiyo yine baslıyo akıntı
    Probiotik fitiller var onlardan kullanmayı denedin mi? Vajinal florayı düzenliyor ve akıntıya falan iyi geliyor diye doktorum bana vermişti. Bide mantar olmak istemiyorsanız antibiyotik kullanmamaya özen gösterin. Doktorum bana 15güne bi elma sirkesini suyla seyreltip yikattirmisti vajina disini. O da iyi geliyor mantara haberiniz olsun kizlar. Tedavi sadece fitille olmaz hap da iciliyor diye biliyorum ben.

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bana da akıntı için ağır antibiyotikler verdi iki hafta kullandım. Önce geçti rahatladım ama sonra yine başladı ve ciddi kabızlık yaptı. Şimdi bol yoğurt kefir ile düzenlemeye çalışıyorum.

Durum
    Ahu
    Ahu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Ilo3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da akıntı için ağır antibiyotikler verdi iki hafta kullandım. Önce geçti rahatladım ama sonra yine başladı ve ciddi kabızlık yaptı. Şimdi bol yoğurt kefir ile düzenlemeye çalışıyorum.
    Ayni Evren’lerden geçtiğimden yazdım bende hap map kullanmayın bir kereden başka diye cunku vücut ters tepki veriyo artık daha kötü de olabiliyo bazen. Ben Azeri türkü olduğundan belli çok iyi Türkçe yazamayıp kusura bakmayın

Bu Konu için Etiketler