Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hsv

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hsv

Ayrıca herpesin görünümü hpv gibi değildir, siğil veya siğil çıkıntısı oluşmaz. Zaten herpes aslında uçuk demektir, uçuk gibi görünür. Bu sebeple hpv ve herpesi karıştırmamak adına bilgi vermiş olayım

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Herkese merhaba diğer hastalıklarla ilgili bu konuyu up yapmak istedm. Yukarıdaki kullanıcı hpv den 2 sene sonra negatif oldugunu bu sürede cinsel altif olmadıgını 2 sene sonra aniden uçuk geçirip hav de kapmış oldugunu yazıyor. 😟 şimdiii hpv ye saplanıp kalmışken yeni yeni paranoyalar oluşturmak istemem ama başka mikrop kapıp kapmadıgımızdan emin miyiz, uçuk kapmış olsam şimdiye kadar muhakkak belirti verirdi diywbilir miyiz yoksa bu virüsün de saklanıp yıllar sonra kötü bi süpriz yapma ihtimaşi var mı ne dersiniz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba diğer hastalıklarla ilgili bu konuyu up yapmak istedm. Yukarıdaki kullanıcı hpv den 2 sene sonra negatif oldugunu bu sürede cinsel altif olmadıgını 2 sene sonra aniden uçuk geçirip hav de kapmış oldugunu yazıyor. 😟 şimdiii hpv ye saplanıp kalmışken yeni yeni paranoyalar oluşturmak istemem ama başka mikrop kapıp kapmadıgımızdan emin miyiz, uçuk kapmış olsam şimdiye kadar muhakkak belirti verirdi diywbilir miyiz yoksa bu virüsün de saklanıp yıllar sonra kötü bi süpriz yapma ihtimaşi var mı ne dersiniz
    Herpes virüsünü kapmışsan ömür boyu kalıyormuş maalesef ve bagısıklık düstügünde cıkıyormuş. kapmış olup uzun süre bagısıklıgı düşmemiş biri sonradan da cıkarabilir uçuğu bence.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet bunu biliyorum, ben böyle bir belirti yaşamadım ama bir defasında bir kaç günlük yoğun yeşil köpüklü bir akıntı yaşadım ve geçti o günlerde bence birşey yaşayıp atlattım şimdi uyanıyorum. Siz cinsel hastalık taraması yaptırmış mıydınız @arya ben de yaptırıp netleştireyim ama sonuca göre derdimw dert katma ihtimali var umarım yoktur birşey 🙏🏼🧿

Bu Konu için Etiketler